Samimi Nakliyat İzmir Şehir içi Şehirler arası Evden Eve Taşımacılık hizmeti veren bir Nakliye Firmasıdır. 13 Yıllık İzmir ilinde deneyimi ile bu güne gelen firmamız İzmir ‘ in tüm ilçelerinde oldukça tanınan ve beğenilen bir firma haline gelmiştir. Ev taşımacılığı hizmetinde rakip firmalarla kıyasla gerek fiyat gerekse kalite açısından her zaman müşteriye yönelik hareket ederek memnuniyeti ön planda tutmayı başararak bu güne gelmeyi başarmıştır.

Kurumsal firma olan Samimi Nakliyat gerekli tüm belgelere ve K3 belgesine sahip bir firma olarak hizmet vermektedir. Firmamız kurumsal bir firma olduğundan yapılacak tüm nakliye işleri sigorta güvencesi ile firmamız altında nakliye öncesi yapılır. Kurumsal bir firma yerine  Korsan Nakliye firmaları ile ev taşımanızı Samimi Nakliyat olarak kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Taşımanız halinde hukuki açıdan hiç bir belgeniz bulunmadığı için eşyalarınıza hasar , veya evinize bir hasar geldiğinde bunun telafisini karşılamazlar.

Neden Samimi Nakliyat A.Ş. ?

Bu sorunun aslında birden çok cevabı var. İlk olarak İzmir’deki 13 yıllık deneyimimiz ve faaliyetimizi referans olarak müşterilerimize gösterebiliriz. Bir diğer neden ise Kurumsal bir nakliye firması oluşumuzdur. Kurumsal kimliğimiz ile faturalandırma , sigorta gibi farklı araçları kullanabiliyoruz. İzmir ‘de lider konuma yükselmiş firmamız diğer firmalar gibi oynak fiyatlar vermez! Sabit fiyatlar vererek  fiyatlarda oynama yapmaz! Yalnızca erken rezervasyon yapan müşterilerimize %10 luk bir indirim uygularız.

İzmir Nakliye firmaları arasında lider konumda olan firmamız ile evinizi kurumsal kimliğimiz altında şehir içi , şehirler arası sigortalı bir şekilde taşıyabilirsiniz. Whatsapp tan bizlere ulaşarak ev eşyalarınızın resimlerini göndererek anında fiyat alabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Samimi Nakliyat İletişim Bilgileri

GSM :  0553 941 2130

GSM (2) : 0553 120 4501

E-mail: iletisim@www.samiminakliyat.com.tr

GMAİL : Samimi.nakliye@gmail.com

Adresimiz

İzmir Ofisi : Çeşme /İzmir

 

[contact-form-7 id=”122″ title=”Contact Us”]

Bizi Ziyaret Edin