Nakliyat sektörünün bel kemiğini oluşturan hizmetlerin başında gelen ekspertiz hizmeti taşınma işlemi öncesi yapılan bir ön görüşmedir. Bütün detayların görüşülerek karara bağlandığı ve eşyaların nasıl, hangi gün taşınacağı ile ilgili bilgi alışverişinin yapıldığı ekspertiz hizmeti nakliyat sektöründe zorunlu olmalıdır. Nakliyat dünyasında hizmet veren yüzlerce firma bulunmaktadır. Bu firmaların her birinde ekspertiz hizmeti bulunması gerekir. Ancak herhangi bir resmiyeti bulunmayan ve müşteri memnuniyetine dikkat etmeyen firmalarda ücretsiz ekspertiz hizmeti bulunmamaktadır.

İzmir evden eve nakliyat firmamız ekspertiz hizmetinde müşterilerine en doğru hizmeti verebilmek amacıyla eksperlik konusunda deneyimli ve profesyonel personellerle hizmet vermektedir. İşini bilen ve müşterileri ile olan ilişkilerde dikkatli olan personellerimiz ekspertiz hizmeti ile taşınma sürecinde vereceğimiz hizmet hakkında sizlere bilgi verecektir.

Ekspertiz Hizmetimiz Ücretli Mi?

Ekspertiz hizmetleri çoğu nakliyat firması tarafından ücrete dahil edilen bir hizmet olarak görülmektedir. Taşınma hizmetlerinin içerisinde kabul edilen ekspertiz çalışması için en az 100 TL en fazla ise 500 TL gibi ek ücretler talep edilebilmektedir. Ancak kendini kanıtlamış ve sektöründe öncü olan nakliyat firmaları için ekspertiz hizmeti ücretsiz olarak yürütülmektedir. Bizde sektöründe önemli bir yere sahip,  köklü bir firma olarak müşterilerimize bu hizmeti ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.

Ekspertiz hizmetimizin ücretsiz olmasının yanı sıra taşınma işlemleri sonrasında sizlere sürpriz bir fiyat listesi çıkarmıyoruz. Yapılan bütün işlemlerin detaylarının yer aldığı faturamızı elinize aldığınızda hangi hizmet için ne kadar ücret ödediğinizi görebileceğiniz gibi ücretsiz ekspertiz hizmetinde herhangi bir ücret talep edilmediğini de görebilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimizde Neler Var?

İzmir nakliyat firması olarak hizmet veren adresimizi arayarak taşınmak istediğinizi bildirmeniz halinde ücretsiz olarak hizmet veren eksper personelimiz kapınıza kadar gelecektir.

Profesyonel ve güler yüzlü eksperimiz sizlere taşınma süreci hakkında, taşınma sırasında isteyebileceğiniz ek hizmetler hakkında ve fiyatlar hakkında genel olarak bilgi verecektir. Ayrıca taşınma öncesi ve taşınma sırasında neler yapılacağı ile ilgili aklınıza takılan soruları da eksperimize sorabilirsiniz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizde bulunanları şöyle sıralayabiliriz:

 • Eksperimiz sizin için adresinize kadar gelir.
 • Taşımak istediğiniz ev ya da ofis eşyalarını önceden görerek bu eşyaların;
 • Kaç kişi ile taşınacağı,
 • Hangi araçlar ile taşınabileceği,
 • Taşınma süresi,
 • Taşınırken hangi yöntemlerin kullanılacağı,
 • Paketleme ve yerleştirme işlemlerinin nasıl olacağı gibi konularda bilgiler verir.
 • Eksperimiz aynı zamanda eşyalarınızı taşırken şehir içi mi yoksa şehirlerarası mı hizmet verileceğini sizden öğrenerek mesafe kontrolü de yapmaktadır.
 • Taşınma sırasında istemeniz halinde asansörlü nakliyat ya da sigortalı nakliyat gibi hizmetlerden faydalanıp faydalanmayacağınızı da sizlere soracaktır.
 • Evden eve nakliyat ya da ofis taşımacılığı gibi hizmetlerde piyasa fiyatlandırması ve firmamızın fiyatlarını size bildirecek olan personelimiz genel bir karşılaştırma yapmanızı da sağlayacaktır.
 • Evinizi ya da ofisinizi taşırken herhangi bir eksiklik olmaması ve istediğiniz hizmetlerin en doğru şekilde yerine getirilmesi adına ücretsiz ekspertiz hizmeti veren personelimiz bütün detayları kayıt etmektedir.
 • Taşındıktan sonra ödeyeceğiniz ücretler konusunda da bilgi veren eksperimiz taşındıktan sonra sürpriz fiyatlarla karşılaşmanızı önleyecektir.
 • Taşınma günü ve saatinin belirlenmesi ve anlaşılması halinde eksperimizin tutmuş olduğu notlarla birlikte nakliyat hizmetinizi başlatabilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti İle Güvenli Taşımacılık!

Sektörüne yön veren nakliyat adreslerinden biri olan ekspertiz hizmeti bizim için müşterilerimizle aramızda güçlü bir güven bağı oluşturuyor. Bu nedenle her nakliyat hizmetimizin öncesinde müşterilerimize bu hizmeti ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Ekspertizlerimizle görüşen müşterilerimizle bizden isteklerinin neler olduğu ve hizmetlerimizde nelere dikkat etmemiz gerektiği ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Sektörümüzde daha sağlam adımlar atabilmek adına önem verdiğimiz bu hizmet sayesinde gün be gün büyüyoruz.

Profesyonel bir nakliyat firması ile çalışmayı düşündüğünüzde sizlerde ücretsiz ekspertiz hizmeti alarak taşınma sürecinizi daha sorunsuz hale getirebilirsiniz. Taşınma öncesinde hiçbir şekilde konuşulmayan hizmetler nedeniyle ek ödemeler yapmak zorunda kalmak istemiyorsanız bu hizmeti veren adreslerle iletişime geçmelisiniz. Eşyalarınızı ve sizi düşünen Samimi Nakliyat A.Ş.  İzmir nakliyat firmaları içerisinde sunmuş olduğu ücretsiz eksper hizmeti ile yanınızda olmaya devam etmektedir. Sıkıntısız ve detayları hakkında bilgi sahibi olduğunuz bir taşınma süreci hayal ediyorsanız gelin bunu birlikte gerçekleştirelim.

samimi nakliyat iletişim