Kökleri eskiye dayanan ve taşımacılık konusunda yıllarını deneyimleri ile harmanlayan İzmir Samimi Nakliyat A.Ş. Firmamız 2011 Tarihinde İzmir İlinde kurulmuştur. Müşterilerine gereken hizmeti en iyi şekilde sunmakla kalmayıp daha fazlasını yaşatmak amacıyla çalışan evden eve nakliyat adresimiz sürekli olarak kendini geliştirmeye özen göstermektedir. Dünyadaki ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek kendi bünyesinde nakliyat hizmetini daha kolay hale getirecek sistemler üretmeyi hedefleyen firmamız pratik bir taşınma sürecinde yanınızda olacaktır.

ofis nakliyatı ve iş yeri taşımacılığı

İzmir ve ilçelerinde aktif olarak hizmet veren nakliyat firmamız sektörü içerisinde göstermiş olduğu kaliteli hizmetler nedeniyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Parmakla gösterilen nadide adreslerden biri olmak için canla başla çalışan nakliyat firmamız profesyonel anlamda hizmet vermektedir.

Kalite Politikamız

Geçmişteki nakliyat hizmetlerini ve taşımacılık çalışmalarını günümüzde devam ettirmenin büyük bir eksiklik olduğunu düşünerek sürekli gelişen bir firma olmaya çalışıyoruz. Bu durum ise çalışmalarımızda kalite standartlarımızın daha da yükselmesine neden oluyor. Piyasa üzerinde hizmet veren diğer nakliyat firmaları ile karşılaştırmalar yaparak onlarla aynı hizmetleri sunmayı değil daha üstün bir gayret sunmayı profesyonellik sayıyoruz. Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliyat hizmeti verdiğimizden dolayı en ufak hataları dahi kabul etmeyerek sorunsuz bir çalışma süreci sunmayı hedefliyoruz.

Kalite politikamızı belirlerken ‘’Sektöründe en iyi olabilmek’’ için değil müşterilerimiz için ‘’Her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek’’ anlayışı ile ilerliyoruz. Müşterilerimize nakliyat sektöründe elde ettiğimiz konumla değil sunduğumuz hizmetin kalitesi ile hitap etmeyi doğru buluyoruz.

Misyonumuz

Nakliyat dünyasında kurumsallığın ve profesyonelliğin öne çıktığı bir hizmetle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Geçmişten bu yana elde ettiğimiz deneyimleri günümüzdeki gelişmelerle harmanlayarak sektörüne yön veren bir adres olmak için gece gündüz çalışıyoruz. Mutlu müşteri ve mutlu nakliyat firması anlayışı ile ilerlediğimiz günden bu yana nakliyat alanında pek çok başarıya imza attık. Taşınma esnasında müşterilerimizin eşyalarını alelade bir eşya olarak değil manevi birer değer olarak görüyoruz. Yıllardır işinin ehli ve dürüst bir nakliyat firması olarak çalışıyoruz. Müşterilerimizden para kazanmak değil gönül kazanmak istediğimiz için yıllardır İzmir’de en iyi firma olmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat ve daha pek çok nakliyat alanında en sağlam adımları atarak ülkemizin dört bir yanına nakliyat hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimize her geçen gün bir yenisini daha eklerken ‘’Sıfır Hata’’ başarısını yakalamak ve nakliyat dünyasına yeni bir soluk kazandırmayı hedefliyoruz. Kırılan, dökülen eşyalar için tartışmak yerine müşterilerimizin fikirlerini alarak nakliyat dünyasına yeni kazanımlar sunmayı amaçlıyoruz. Ülkemizin ve vatandaşımızın kalkınmasına yardımcı olarak hizmet sınırlarımızı yurt dışına açmayı planlıyoruz. Bütün bu çalışmalarımızı hayata geçirebilmek adına bugün çok daha fazla çalışmamız gerektiğini biliyor ve var gücümüzle nakliyatlarımıza devam ediyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

İzmir evden eve nakliyat firması olarak sadece evler arası nakliyat değil farklı alanlarda da hizmetler veriyoruz. Müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak parça eşya taşımacılığı ya da ofis taşımacılığı gibi çalışmalarda sunabiliyoruz. Bu sayede daha geniş bir hizmet portföyü sunarak daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyoruz. Hizmetlerimizde sektörümüzün bütün ayrıcalıklarını müşterilerimize sunduğumuz gibi hiçbir yerde bulamayacağınız ek hizmetlerde sunmaya çalışıyoruz.

Belli başlı hizmetlerimiz:

Hizmetlerimizde müşterilerimizin memnun kalacağı detaylara önem veriyoruz. Ayrıca taşınma sırasında profesyonel olarak şu hizmetleri de sunuyoruz:

 • Eşya miktarına uygun araç desteğieşyalarınızı paketleyerek güvenli bir şekilde taşımasını sağlıyoruz
 • Eşyaların paketlenmesinde pratik ve hızlı personel desteği
 • Eşyaların taşınmasında gerekli yöntemleri bilen ve dikkatli nakliyat personelleri
 • Eşyaların araca yerleştirilmesi esnasında hasarlara karşı alınmış araç içi önlemler
 • Kaliteli ve her türlü hasara karşı yüksek koruma sağlayan ambalaj ürünler
 • Asansörlü nakliyatta en yüksek katlara dahi ulaşımı sağlayan sistemler
 • Sigortalı nakliyatta geniş kapsamlı teminat ayrıcalığı
 • Alanında uzman ve dikkatli şoför desteği
 • Hızlı ve pratik taşınma
 • Eşya montaj ve demonte eleman desteği
 • Eşya toplama ve yerleştirme hizmeti
 • Uygun fiyat garantisi
 • Nakliyat takip uygulaması

Bütün çalışmalarımız referans özelliği taşıdığından dolayı özenle gerçekleştirilir. Müşterilerimizin her biri bizim için değerlidir. Bu nedenle önceliğimiz maddiyat değil güvenilir ve dürüst bir ilişki geliştirebilmektir. Firmamızdan nakliyat hizmeti aldığınızda profesyonelliğin ve kurumsallığın verdiği güveni bizzat yaşayabileceksiniz.

samimi nakliyat iletişim