Taşınma işlemi çoğu zaman uzun sürmesi ve performans düşüklüğü gibi sorunlarla karşılaşmaya neden olur. Taşınacak olan eşyaların fazla miktarda olması taşınma süresinin uzamasına neden olurken nakliyat firması ve taşınacak olan kişiler açısından da büyük bir sıkıntıdır. Ayrıca eşyaların yüksek katlı noktalardan aşağıya indirilmesi ya da yüksek katlara çıkarılması taşınma süresini uzattıkça uzatabilir.

Günümüzdeki gelişmelere paralel olarak hizmet veren firmamız ise bu tür durumları yaşamamak ve taşınma sürecini en hızlı şekilde geçirmenizi sağlamak adına izmir ilinde asansörlü nakliyat  hizmeti vermektedir. Eşyalarınız ne kadar fazla olursa olsun, taşınacak noktalar ne kadar yüksek olursa olsun asansörler ile yapılan bu taşımacılık sayesinde rahat bir nefes alabilirsiniz.

Nasıl Bir Asansörlü Nakliyat Hizmeti Veriyoruz?izmir evden eve asansörlü nakliye hizmeti

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti son yıllarda pek çok nakliyat firması tarafından sunulan ve oldukça rağbet gören hizmetlerden biridir. Kolay taşınmayı sağlayan bu sistem bir yandan eşyaların güvenliğini sağlarken bir yandan da bina sakinlerinin kullandığı apartman içi asansör alanını meşgul etmeme gibi özellikleri vardır. Firmamız ise bu özellikten faydalanarak müşterilerine asansörlü ev taşıma hizmeti vermektedir.

İzmir asansörlü taşımacılık hizmeti öncesinde sizlere sunduğumuz çalışma şu şekildedir:

 1. Nakliyat öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan firmamız ön görüşme için bir personelimizle kapınıza kadar gelecektir.
 2. Eksper personelimiz eşyaların miktarı, taşınacağı nokta ve kaç kişilik bir ekiple taşınacağı ile ilgili bilgiler vererek size taşınma sürecini anlatacaktır. Ayrıca istemeniz halinde sigortalı nakliyat ya da ambalajlama, depolama gibi hizmetleri de ekleyerek kendiniz için uygun bir taşınma paketi hazırlayabilirsiniz.
 3. Eksperimiz asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmak istemeniz halinde binanın çevresinde ön bir inceleme başlatacaktır. Asansörlü sistemler ancak çevrede uygun bir konum bulunursa uygulanabilmektedir.
 4. Bina çevrenizde asansör sistemini kurmaya müsait alan bulunması halinde kaçıncı kata kadar hizmet verileceğine bakılacaktır. Asansörlü taşımacılıkta kat sayısına uygun olan asansörlü sistemler tercih edilmesi gerekecektir.
 5. Asansörlerin kullanılacağı taşınma işlemlerinin genel fiyat çizelgesi oluşturularak sizlere bu konuda bilgi verilecektir. Ayrıca taşınma sırasında kullanılacak olan araçların genişliği gibi durumlarda dikkate alınacaktır.

Taşınma gününüz geldiğinde alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız kapınıza kadar gelerek asansör sistemimizi kuracaktır. Asansörlü sistemin kurulumu esnasında taşınacak olan büyük eşyalarını asansörün kurulduğu noktaya getirilecektir. Asansör sistemi genellikle geniş bir cam kenarına ya da balkonun olduğu kısımlara kurulmaktadır. Bu sayede eşyaların asansöre aktarılması daha sorunsuz hale gelmektedir.

Asansörlü Nakliyat hizmeti sırasında şu hizmetleri sunuyoruz:

 1. Eşyalarınız paketlenmiş bir şekilde asansör bölmesinin olduğu sisteme aktarılır. Bu sırada eşyanın asansör bölmesinden düşmemesi ya da kaymaması için gerekli önlemler alınmaktadır.
 2. Öncelikle büyük eşyalarınız indirilerek araç içerisine özenle yerleştirilir.
 3. Eşyalarınızın asansör bölmesine yerleştirilmesinde en az 2 personelimiz hizmet verirken, asansörden indirme ve araca taşıma sırasında da en az 2 personelimiz hizmet vermektedir.
 4. Evden eve nakliyat sırasında asansör sistemini kullanan ve eşyalarınızı taşınacağınız noktaya getiren bütün personeller alanında uzman kişilerdir ve eşyalarınızın hasar almaması için azami dikkat gösterirler.
 5. Taşınma işleminiz bittikten sonra asansörlü sistemimizin kurulumu kaldırılarak taşınma işleminiz sonlandırılmış olur.

Asansörlü Nakliyat Hizmetimizin Avantajları Nelerdir?

İzmir asansörlü nakliye

 • İzmir asansörlü evden eve nakliye firmaları içerisinde alanında uzman bir adres aradığınızda firmamız yılların deneyimi ve gelişen teknolojini gücü ile sizlere yardımcı olacaktır.
 • Firmamız asansörlü sistemlerin kullanımı konusunda uzman personel desteği vermektedir.
 • En yüksek katlarda dahi hizmet verebilen asansör sistemleri firmamız tarafından sunulabilmektedir.
 • Eşyalarınız güvenle ve dikkatli bir şekilde taşınır.
 • Apartman içerisinde gereksiz kalabalık yapılmadığı gibi bina asansörleri meşgul edilmemiş olur ve komşularınızın sorun yaşaması önlenmiş olur.
 • Bina dışından yapılan taşınma işlemleri sırasında çevrenin güvenliği ve rahatsız edilmemesi konusunda ekibimiz büyük bir gayret gösterir.
 • Eşyalarınız beklediğinizden daha kısa sürede ve hasarsız bir şekilde taşınmış olur.
 • Personellerimizin performansında düşüklük olmayacağı gibi daha hızlı bir taşınma hizmeti vermiş olurlar.

Asansörlü nakliyat fiyatları konusunda da oldukça cazip seçenekler sunan adresimiz maddi yönlü kazanç yerine müşteri kazanmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle sizden alınan ücretin kat kat fazlası olacak şekilde hizmet vermeye çalışan bir ekipten oluşur. İzmir ilinde Asansörlü evden eve nakliye fiyatları içerisinden en cazip olanını ve en kaliteli hizmeti seçmek isterseniz sizleri de adresimize bekliyoruz.

samimi nakliyat iletişim