Bulunduğunuz şehirde yeni bir ev ve ya yeni bir ofise geçme düşünceniz varsa bunun için şehir içi nakliyat hizmeti almanız gerekecektir. Her şehrin kendi içerisinde hizmet veren yüzlerce nakliyat firması bulunur. Şehirlerarası nakliyat hizmetinin aksine daha kolay bulunabilen bu hizmet için köklü firmalar tarafından hizmet sunulduğu gibi herhangi bir resmiyeti olmayan ve taşınma işi olduğunda bir araya gelen merdiven altı nakliyat firmaları da bulunmaktadır. Eşyalarınızın güvenliği ve alacağınız hizmetlerin kalitesi düşünüldüğünde İzmir şehir içi nakliyat hizmeti veren kaliteli ve profesyonel firmalardan hizmet almanız en doğru seçenek olacaktır.

Şehir İçi Nakliyatta Beklediğiniz Hizmet!

İzmir şehir içi nakliyat firmaları içerisinde önemli bir konuma sahip olan nakliyat firmamız, mesafe neresi olursa olsun müşterilerinin memnuniyetine önem vermektedir. Taşınan eşyaların sadece bir eşya olmadığını ve müşterilerimiz için değerli olduğunu bilen nakliyat firmamız tamamen profesyonel bir ekiple hizmet vermektedir. SAMİMİ NAKLİYAT şehir içi nakliye alanında personel yetersizliği yaşamayan ve geniş bir araç filosuna sahip ender firmalardan biridir. Bu nedenle şehir içerisinde herhangi bir noktaya taşınmak istediğinizde size özel olarak hizmet verecek araçları ve profesyonel personel desteğini her zaman bu adreste bulabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyatta Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir?

 • İzmir şehir içi nakliye hizmeti almak için bizi Nakliye fiyatını üzretsiz ekspertiz ile anında öğreninaradığınızda vereceğiniz adrese en kısa sürede ücretsiz ekspertiz yönlendirmesi yapılır. Eksper personelimiz konusunda profesyonel ve müşterilerimizle olan ilişkilerinde başarılıdır. Sizlere de her zaman güler yüzlü bir hizmet verecek ve aklınıza takılan bütün konuları sıkılmadan cevaplayacaktır.
 • Eksperimizle şehir içerisinde hangi mesafeye taşınmak istediğinizi, hangi gün ve saatte uygun olduğunuzu görüşebilirsiniz.
 • Eksperimiz ise size şehir içi nakliyat hizmeti kapsamında kaç kişi ile hizmet vereceklerini, eşyalarınızın nasıl paketleneceğini, nasıl taşınacağını tek tek açıklayacaktır. Ayrıca sigortalı nakliyat ve asansörlü nakliyat gibi hizmetlerden yararlanmak isteyip istemediğinizi de eksperimizle görüşebilirsiniz.
 • Taşınma günü ve detayları görüşüldükten sonra eksperimizden fiyat bilgilendirmesi alarak taşınma sonrası oluşacak sürpriz fiyatlandırmaları da önlemiş olursunuz.
 • Kararlaştırılan gün ve saat geldiğinde ekibimiz eşyalarınızı taşımak adına kapınıza kadar gelecektir.
 • Bütün eşyalarınız tek tek incelenerek paketlenecek ve taşınmaya hazır hale getirilecektir.
 • Eşyalarınızın yüksek katlardan aşağı indirilmesi gerektiğinde sizlere sunduğumuz asansörlü nakliyat hizmetinden faydalanabilirsiniz. İstememeniz halinde ise ekibimizdeki personeller ile eşyalarınızı dikkatli bir şekilde aşağıya indirerek aracımıza taşıyacağız.
 • Eşyalarınıza en az sizin kadar değer veren profesyonel ekibimiz araca yerleştirme sırasında da eşyalarınız için büyük özen gösterecektir.
 • Paketleme sırasında evinizde oluşacak ufak bant ya da ambalaj kalıntılarını yine ekibimiz toparlayacak ve size temiz bir hizmet sunacaktır.
 • Eşyalarınızın hepsi nakliyat aracımıza yüklendikten sonra şehir içerisindeki yeni adresinize doğru yola çıkacaktır.

İzmir şehir içi evden eve nakliyat sırasında güzergah seçimini mümkün olduğunca kalabalıktan uzak ve eşyalarınızı güvenle taşıyacağımız yollardan seçiyoruz. Bu sayede gideceğimiz noktaya daha kısa sürede varmış oluyor ve taşınma sürecinizi en aza indirmeyi hedefliyoruz.

 • Yeni taşınma noktasına gelindiğinde eşyalarınızı yine aynı titizlikle taşınması gereken kata kadar ulaştırıyor ve bütün eşyalarınızı eski düzenine göre yerleştiriyoruz.
 • Hangi eşyanın hangi odaya ait olduğunu önceden aldığımız notlara göre düzenliyor ve isteğinize göre yerleştirerek kullanıma uygun hale getiriyoruz.

Uygun Şehir İçi Nakliyat Fiyatları İle Cebinizde Mutlu Olsun!

Şehir içi ofis nakliyatı ya da ev nakliyatı hizmeti almak istediğinizde firmamız sizlere oldukça uygun seçenekli fiyat listeleri sunacaktır. Kaliteli hizmet ve düşük fiyat anlayışı ile çalışmalarına devam eden Samimi Nakliyat  sadece müşterilerinin eşyalarını değil cebini de düşünür. Yüksek fiyatlar yerine eder fiyat uygulamasına sahip olan firmamız alacağınız hizmetlerde:

 • İsteyeceğiniz ek hizmetler,
 • Şehir içi mesafelerin ne kadar olduğu,
 • Taşınacak olan eşyaların durumu ve miktarı,
 • Paketlemede istenecek ek özellikler gibi kriterleri değerlendirerek özel bir fiyat çizelgesi oluşturmaktadır.

Hiçbir müşterisinden fazla fiyat alarak maddi kazancı öne çıkarmayan adresimiz tamamen müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Maddiyatın geçici insan kazanmanın ise kalıcı olduğunu bilerek alacağı ücretin dahi üzerinde hizmet vermeye çalışan adresimizden sizde sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Şehir içi ya da şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde profesyonel ve müşteri dostu bir firma seçmek istiyorsanız biz her zaman buradayız.samimi nakliyat iletişim