Günümüzde her sektörde olduğu gibi nakliyat sektöründe de büyük bir gelişim ve değişim yaşanıyor. Eskiden İzmir’de evden eve nakliyat dediğimizde karşımıza çıkan deneyimsiz ve birbirinden kopuk hareket eden nakliyat firmaları yerine şimdilerde oldukça profesyonel nakliyat firmaları görev alıyor. Ev eşyalarının kırılması ya da kaybolması gibi durumların söz konusu dahi olmadığı hatta eşyaların nakliyat firması tarafından özenle toplanarak, paketlendiği bir zamanda yaşıyoruz. Evinizi taşırken eski yöntemleri kullanarak eşyalarınıza zarar verme ihtimali yüksek olan firmalar yerine her zaman kendini geliştiren ve sektöründe üst düzey bir konuma sahip olan firmalar ile çalışmanızı Samimi Nakliyat olarak tavsiye ederiz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve nakliye firmaları içerisinden hangisinin gerçekten kaliteli bir hizmet sunduğunu anlamak zordur. Müşteri yorumları, puanlamalar ve hizmetlerin sıralandığı ev taşıma firmalarının  kataloglarında uzunca bir zaman geçirdiğiniz halde aradığınızı bulamayabilirsiniz. Böyle durumlarda bizzat firmaları arama ve ofislerini ziyaret etme ihtiyacı hissedebilirsiniz. İzmir evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan adresimiz profesyonel duruşunu sadece internet üzerinde değil her zaman gösterebilen ve kaliteli hizmet anlayışına sahip adreslerden biridir. Çalışanlarının her biri ev taşırken ihtiyaç duyabileceğiniz bütün bilgi, deneyim, ekipman ve moral desteğini sizlere sunmaya açık kişilerden oluşur. Amatör yöntemler kullanmak yerine çağın getirdiği bütün yenilikleri müşterileri ile ilk kez paylaşan adreslerden biri olmaya çalışan nakliyat adresimiz müşteri memnuniyeti temeli üzerine kurulmuştur.

Evden Eve Nakliye Hizmetimizde Neler Var ?

Sıradan bir firma olmak yerine sunduğu hizmetin kalitesini sonuna kadar yaşatmayı hedefleyen evden eve nakliyat adresimiz şu ayrıcalıkları sunar:

 1. Evinizi taşımadan önce bütün eşyalarınız ve eviniz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ön değerlendirmeye alınır. Ön değerlendirme esnasında;
 • Eşyalarınızın miktarına bakılır.
 • Asansörlü evden eve nakliye, sigortalı evden eve nakliyat ya da şehirlerarası evden eve nakliyat seçeneklerinden hangi hizmetleri kullanmak istediğiniz öğrenilir.
 • Taşıma öncesinde eşyaların toparlanarak paketlenmesi konusunda herhangi bir isteğinizin olup olmadığı öğrenilir.
 • Kullanmadığınız ya da saklamak istediğiniz eşyalar için depolama hizmeti alıp almayacağınız öğrenilir.
 • Yeni taşınacağınız noktanın konumu ve hangi gün taşınmak istediğiniz gibi bilgiler kararlaştırılır.
 • Evden eve nakliye hizmetinde istekleriniz doğrultusunda bir fiyat listesi hazırlanarak sizlere sunulur.
 1. Bütün evden eve taşımacılık konuları netleştirildikten sonra kararlaştırılan günden önce firmamız sizi arayarak taşınma gün ve saatini teyit eder.
 2. Taşınma gününüz geldiğinde ise profesyonel bir ekiple kapınıza gelecek olan Samimi NAKLİYAT eşyalarınızın taşınma sırasında hasar almasını engellemek adına özel koruyuculu ambalajlar ile bütün eşyalarınızı paketler. Toplanmasını istediğiniz eşyalarınızı kolileyerek taşınma uygun hale getiren personellerimiz yüksek katlardan eşya taşıma konusunda asansörlü nakliyat hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Eşyalarınız taşınırken:
 • Bütün eşyaların taşınmaya uygun bir şekilde paketlendiğinden emin olunur.

 • Eşyalarınızın paketlenmesi sırasında numaralandırma ve koli üzerine bilgi etiketi yapıştırma gibi işlemler ile hangi eşyanın nereden ve hangi odadan toplandığı belirlenir.

 • Eşyalarınızı taşırken hasar almaması için uzman personellerimizden biri eşyalarınızın sadece araca indirilmesini ve herhangi bir yere takılmadan nasıl indirildiğini takip edecektir.

 • Araç içerisinde eşyalarınız kırılma, çizilme, ezilme gibi durumlara karşı dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Ayrıca eşyalarınıza zarar gelmemesi için araç içerisinde özel koruyucu karton, örtü gibi ekipmanlar hazır halde bulunur.

 • Araçlarımız ehliyeti ve yolculuk deneyimi olan personeller tarafından kullanılır. Gidilecek noktaya kadar güvenli bir şekilde yolculuk yapılır.

 • Yeni eve ulaşıldığında uzman kadromuz hızlı ve dikkatli bir şekilde eşyalarınızı yeni evinize taşımaya başlar. Eşyalarınız aynen istediğiniz gibi yerleştirilerek paketleri açılır ve ortaya çıkan ambalaj yığınları ekibimiz tarafından toplanır.

 • Ev taşıma sırasında sorun yaşamamanız ve zaman kayıplarını önlemek adına personellerimiz hızlı bir çalışma sergiler.

 • Bütün eşyalarınız bizim sorumluluğumuzda ve güvencemiz altındadır.

İzmir Şehir İçi Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

İzmir evden eve nakliyat firması olarak verdiğimiz hizmetin kalitesini her zaman yüksek tutmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizden ‘’İyi ki…’’ sözünü duyabilmek adına anlaşmış olduğumuz fiyatların kat kat üzerinde bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. İzmir Ev Taşıma fiyatları konusunda genel bir araştırma yaptığınızda hem kalitesi yüksek hem de fiyatları uygun olan bir adres ile görüşeceğinizden emin olabilirsiniz. Para kazanma hissi ile değil insan kazanma prensibi ile hareket eden firmamız evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda istediğiniz bütün ek çalışmalarla birlikte sizlere en cazip fiyatları sunacaktır. Ön görüşme ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.