Taşınma sürecinin arka planında yer alan ve oldukçaeşya paketleme hizmetimiz ile eşyalarınız çizilmiyor! uğraştıran işlerin başında eşyaların paketlenmesi gelir. Paketleme sürecinde çoğu zaman eşyalar birbirine karışabilir ve yeterli miktarda paketleme ürünü bulunamayabilir. Özellikle teknolojik cihazların ve kırılmaması gereken özelliklere sahip olan eşyaların paketlenmesinde büyük bir özene ihtiyaç vardır. Samimi Nakliyat ise paketleme hizmetleri sunarak eşyalarınız için büyük bir güvenlik sağlar.

Paketleme hizmeti sayesinde eşyalarınız dışarıdan gelecek her türlü hasara karşı korunmuş olur. Ayrıca yağmurlu ya da karlı havalarda eşyaları taşırken ıslanma, çamur bulaşması gibi dış etkenlere karşı da eşyalarınız koruma altına alınır. Taşıma sırasında çarpma, kırılma ve diğer hasar durumlarını en aza indiren paketleme hizmeti büyük hayati öneme sahiptir. Samimi Nakliyat bu durumun bilincinde olarak sizlere en kaliteli paketleme ürünleri ile bu hizmeti verecektir.

Paketleme Hizmeti İle Sunduklarımız!

eşyalarınızı paketleyerek güvenli bir şekilde taşımasını sağlıyoruz

 • İzmir evden eve nakliyat paketleme hizmeti içerisinde eşyalarınızın her biri bizim için özeldir ve özenle paketlenir.
 • Paketleme esnasında kalın ve çizilme ya da darbeye karşı dayanıklı mukavva ürünler, hava kabarcıklı poşet ambalajlar kullanılmaktadır.
 • Beyaz eşyalarınız ve teknolojik cihazlarınız hasar almayacak şekilde kutulanarak yine kutu içerisinde hareket etmesini önleyecek sabitleyiciler ile taşınmaya hazır hale getirilir.
 • Bütün mobilyalarınız herhangi bir yere takılma durumunda çizilme, yırtılma gibi durumlara karşı oldukça dayanıklı örtüler ile kaplanır. Özel işçilikli mobilyalarınız için kartonla ahşap alanların desteklenmesi sağlanır.
 • Kırılacak olan eşyalarınız kutulanır ve kutuların içerisinde boş kalan kısımlara hareket halinde kırılmayı önleyecek sabitleyici poşetlerden koyulur.
 • Kıyafet türü eşyalarınız kolilere özenle yerleştirilir.
 • Ufak tefek olarak görülen eşyalarınız kayıp olmaması adına odalara göre hazırlanmış kolilere yerleştirilir. Her kolinin üzerinde hangi odaya ait olduğuna dair notlar bulunur. Gidilecek yere ulaşılması halinde bu eşyalar hangi odadan alınmışsa yine o odaya koyulur.
 • Mutfak eşyalarınız mukavemeti yüksek olan kolilere yerleştirilerek araç içerisine özenle taşınır.

Paketleme Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nakliyat firmamız evden eve nakliyat ya da İzmir şehirlerarası nakliyat öncesinde eşyalarınızın durumunu görmek ve ön değerlendirme yapmak adına ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Eksper personelimiz taşınma öncesinde gelerek eşyalarınızın miktarını kontrol etmektedir. Ayrıca eşyalarınız için paketleme hizmeti isteyip istemediğinizi de sormaktadır. Nakliyatta paketleme hizmetleri istemeniz halinde:

 • Paketlenecek olan eşyalarınız ön bir incelemeden geçer. Özellikleri fark edilen eşyalarınıza uygun ambalaj belirlenir.
 • Eşyalarınız en ufak parçalarına kadar ambalajlanır.
 • Paketlenen eşyalarınız numaralandırılarak hangi eşyanın hangi pakete dahil edildiği not edilir.
 • Paketleme sırasında en kaliteli ambalaj ürünleri kullanılır. Eşyalarınız paketlenirken en az 2 kata kadar ambalajlanmaktadır. Ayrıca ekibimizin gerekli görmesi halinde 4 kata kadar ambalajlama işlemi uygulanabilmektedir.
 • Paketleme hizmeti sayesinde dağınık olan eşyalarınız düzenli bir hale getirilebileceği gibi depolanması gereken eşyalarınız da ayarlanmış olur.
 • Personellerimizin her biri paketleme konusunda usta ve oldukça hızlı bir hizmet vermektedir.
 • Paketleme sırasında çevreye bırakılan ufak atık türü ürünler ise yine personellerimiz tarafından toplanarak sizlere temiz bir ortam bırakılmaktadır.

Ofis Taşımacılığında Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat kadar paketleme hizmetine ihtiyaç duyulan alanlardan biri olan ofis taşımacılığında da Samimi Nakliyat ambalajlama çalışması sunmaktadır. Ofislerde bulunan bilgisayar, ofis ürünleri ve evrak gibi pek çok eşyaların ambalajlanması yüksek oranda güvenli taşımayı sağlar. Olası kaybolma, hasar alma gibi sorunları da ortadan kaldıran İzmir ofis taşımacılığı paketleme hizmeti için alanında deneyimli personellerimiz çalışmaktadır.

Ofis eşyalarının özenli bir şekilde toplanmasını ve paketlere yerleştirilmesini sağlayan uzman personellerimiz ofis eşyalarının nasıl paketlenmesi gerektiği konusunda eğitimlerden geçmektedir. Ev eşyalarının paketlenmesi ile ofis eşyalarının paketlenmesi birbirinden farklı detaylar içerdiği için personel seçimlerimiz de farklı olmaktadır.

Paketleme Hizmetleri Ücretli Midir?

Eşyalarınızın taşınmaya hazır hale getirilmesi için gerekli görülen paketleme hizmetleri sizlerden talep ettiğimiz ücrete dahil olmaktadır. Ancak taşınma sırasında paketlemeye dahil olmayan ya da ek bir paketleme hizmetine ihtiyaç duyulması halinde paketleme için ücret talep edilebilmektedir. Paketleme hizmetlerinde personellerimiz taşıma sırasında hasar almayacak şekilde eşyalarınızı paketleyecek ve memnun kalacağınız bir çalışma sunacaktır. Önceliğimiz sizin memnun olmanız ve eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde gideceği yere ulaştırılmasıdır. Maddi yönden rahat edeceğiniz ve eşyalarınızı güvence altına alacağınız kaliteli bir hizmet için bizi arayabilirsiniz.

samimi nakliyat iletişim