Nakliyat sektörü her geçen gün yenilenen ve hizmetlerine pratik çözümler sunan bir sektör haline geliyor. Özellikle şehirlerarası taşımacılıkta öne çıkan gelişmelerde eşyaların güvenliğini sağlamak ise nakliyat firmalarının dikkat ettiği en önemli ayrıntı oluyor. Şehir içi nakliyata göre daha zorlu ve dikkat edilmesi gereken çalışmalardan olan şehirlerarası nakliyat, mutlaka alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmesi gerekiyor. Eşyaların uzak şehirlere taşınması için uygun araç ve ekipman desteğinin olması ve personellerin ise uzun süreli yolculuk için deneyimli olması da şartlardan biri oluyor.

İzmir şehirlerarası nakliyat firmaları içerisinde bu yenilikleri doğru bir şekilde takip eden adresimiz ise personellerini yeniliklerle donatarak sizlere en güvenli hizmeti vermeye çalışmaktadır. Geniş bir araç filosuna sahip olduğundan dolayı Türkiye’nin dört bir yanında rahatlıkla yolculuk yapabilecek imkana sahip olan nakliyat firmamız, uzun yol deneyimi olan şoförlerle destek vermektedir. Şehir içi ve şehir dışı her noktada aynı kaliteyi ve özeni bulabilmeniz için profesyonel anlamda kendini geliştiren adresimizden sizde benzersiz bir hizmet alabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyatta Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Şehirlerarası nakliyat hizmetimizde Türkiye’nin farklı noktalarına kadar eşyalarınızı götürebiliyoruz. Bazen bir köy bazen ise Türkiye’nin öbür ucu denebilecek kadar uzak mesafelerde eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaya çalışıyoruz.

Ayrıca şehirler arası nakliyatta şu hizmetleri de veriyoruz:

 • Nakliyat için bizi aramanız halinde ücretsiz ekspertizimizle kapınızı çalıyoruz.
 • Eşyalarınızın miktarına ve gidilecek olan mesafede hangi araçlarla gidileceğine karar veriyoruz.
 • Eşyalarınızın paketlenmesi, taşınma sürecinde asansörlü nakliyat gibi ek hizmetlerden faydalanılması gibi konularda eksperimiz tarafından sizi bilgilendiriyoruz.
 • Eşyalarınızın taşınmasını istediğiniz günü, saati konuşuyor ve kaç personel ile geleceğimiz gibi konuları netleştiriyoruz.
 • Ayrıca şehirlerarası evden eve nakliyat ya da ofis nakliyatı sırasında sorun oluşmaması açısından fiyatlandırmamız ve hizmetlerimizin fiyatları hakkında bilgi veriyoruz. Bu sayede taşındıktan sonra sürpriz fiyatlar görmüyor ve taşınma işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.
 • Taşınacağınız gün profesyonel personellerimiz ile geliyor ve eşyalarınızı tek tek kontrol ederek paketlemeye başlıyoruz.
 • Bazı eşyalarınızın kırılma ihtimaline karşı özel ambalajlar tercih ediyor ve taşırken asansörlü nakliyat gibi hizmetlerden faydalanabiliyoruz.
 • Personellerimizin her biri alanında uzman olduğundan dolayı eşyalarınızı taşırken hasar, çizik, çarpma gibi durumlara karşı dikkatli davranacaklardır. Ayrıca eşyalarınızın araca yerleştirilmesi noktasında da büyük bir özen gösteriyoruz. Uzun mesafeli yolculuklarda özellikle hasar almayacak şekilde bütün eşyalarınızı geniş araçlarımıza yerleştiriyoruz.
 • Uzun mesafeli ya da kısa mesafeli fark etmeksizin eşyalarınızı güvenle taşıyacak olan personellerimiz ile en güvenli güzergâhlardan yola çıkıyoruz. Yolda iken olası sorunları tespit edebilmek adına güncel navigasyon bilgilerinden faydalanıyoruz.
 • Yeni adresinize ulaştığımızda ise eşyalarınızı yine aynı özenle ve büyük bir tempo içerisinde adresinize taşıyoruz. Eşyaların yerleşiminin tamamlanmasının ardından faturanızı vererek hizmetimiz hakkındaki değerlendirmelerinizi alıyoruz.
 • Ekibimize aklınıza takılan soruları sorabileceğiniz gibi taşınma sırasında monte ve demonte hizmetlerinden de faydalanabiliyorsunuz.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetinde Sigorta Avantajından Faydalanın!

İzmir nakliyat firmaları içerisinde kusursuz ve güvenilir hizmeti ile çalışmalarına devam eden adresimiz şehirlerarası taşımacılık hizmetinde sizlere sigortalı nakliyat ayrıcalığı sunmaktadır. Geniş teminat kapsamlarına sahip olan firmamız yolculuklar esnasında eşyalarınızda oluşacak hasar, zayiat gibi durumlarda sizlere sigorta ödemesi yapabilmektedir.

Müşterilerinin iyiliğini düşünen firmamız her ne kadar eşyaların taşınması ve yerleştirilmesinde büyük bir titizlik gösteriyor olsa da, olası kazalara karşı sigortalı nakliyat ile tedbir almanızı tavsiye eder. Aniden meydana gelecek yangın, kaza, devrilme, çarpışma gibi yol sıkıntılarına karşı eşyalarınızı sigortalayarak daha güvenli bir taşınma süreci geçirebilirsiniz.

Fiyatlarda Uygunluk Garantisi ve Şehirlerarası Nakliye Hizmetinde Mutluluk!

Şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde mesafelerin uzak olması ve müşterilerimizin bu süreç içerisinde yapmış oldukları diğer harcamaları dikkate alarak en cazip fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizde yüksek fiyatlar değil ‘’eder fiyat’’ düşüncesi ile hareket ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin şehirlerarası yolculuklarda herhangi bir sorun yaşamaması ve eşyalarınızın kırılmadan, dökülmeden yerine ulaştırılması için büyük bir gayret sergiliyoruz. Şehirler arası nakliyat fiyatları konusunda da yine en uygun fiyatları sunma gayreti içerisinde hareket ediyor ve sizlerin bütçesini düşünüyoruz. Güvenebileceğiniz ve her zaman arayabileceğiniz bir adres olmak adına çalışan firmamızdan hizmet almak istediğinizde telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.samimi nakliyat iletişim